Drevenákrajina.sk

Stôl, dub, farba prírodný dub, séria Siena, rozmer 90 x 180 cm

Dostupnosť: Čakanie na dodanie produktu
Jednotková cena: 782,00 € 782.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Siena
Kód produktu: SIENA90x180

Technické údaje

Šírka 90 cm
Výška 75 cm
Dĺžka 180 cm
Hrúbka vrchnej dosky 2 cm + 2 cm
Materiál Prírodné dubové drevo
Farba Dubová
Povrch Polomatný
Dokončenie Olejovanie
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevený stôl z masívu dubu Siena 

Masívny dubový stôl Siena 90 x 180 cm je praktický kus nábytku, určený do priestorov ako je kuchyňa, jedáleň alebo obývačka. Je neoddeliteľnou súčasťou všetkých klasických a tradičných interiérov. Vyzerá skvele k kombinácií s iným dreveným nábytkom (najmä s dubovým). Hoci má dubový stôl silný, výrazný vzhľad, prekvapivo dobre sa prispôsobí moderným interiérom a dobre ladí s nábytkom z rôznych materiálov a štýlov. Skvele sa hodí do loftových priestorov, možno ho umiestniť do minimalistických interiérov a určite aj do ekologických či rustikálnych interiérov. To všetko robí z dubového stola mimoriadne všestranný kus nábytku, ktorý stojí za zváženie prakticky každému.

Drevený stôl z prírodného olejovaného dubového dreva

Masívný dubový stôl je tiež praktický, pohodlný a má priestrannú dosku. Ideálne na jedenie v najbližšom rodinnom kruhu, ale taktiež sa hodí aj do práce. Vďaka prírodnému odtieňu dubu bude stôl priateľským a esteticky príjemným kusom nábytku. Stôl bol chránený špeciálnymi olejmi. Vďaka tomu bude proces starnutia prebiehať pokojne a prirodzene a dodavá nábytku väčšiu noblesu

Silný charakter dubového stola je tu vyvážený súčasným, o niečo ľahším dizajnom. Práve vďaka tomu sa stôl stáva tak univerzálnym a hodí sa do moderných interiérov. To všetko znamená, že tento dubový stôl bude dokonale ladiť s ostatným dubovým nábytkom a zapadne aj do iného prostredia.

Jedinečný masívný dubový stôl do jedálne

Pri výbere jedálenského nábytku nezabudnite na jeho správnu údržbu. Aj drevený nábytok prechádza prirodzeným procesom starnutia – aby dodal nábytku noblesu, treba sa oň správne starať. Nábytok v žiadnom prípade neumiestňujte v blízkosti vykurovacích zariadení a nevystavujte priamemu UV žiareniu. Stôl čistite najlepšie len vlhkou alebo suchou handričkou – vždy mäkkou. Používanie hrubých handričiek alebo kuchynských čistiacich prostriedkov môže bohužiaľ negatívne ovplyvniť stav nábytku.

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium