Drevenákrajina.sk

Komoda 3.3, borovica, farba biela - prírodná borovica, séria Marone Elite

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 494,25 € 659,00 € 494.25
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda 3.3 z masívu borovice Marone Elite

Pre Tých, ktorí hľadajú kompromis medzi úložným priestorom a vystavením predmetov, máme praktickú komodu 3.3 Marone Elite so širokou hornou doskou. Môžete ju umiestniť do obývačky, jedálne, spálne, detskej izby, chodby a pracovne - kamkoľvek budete potrebovať. Rám na čelách a frézovaný podstavec upútajú pozornosť. Celý kus drevenej komody bude vyzerať dobre v provensálskom aj škandinávskom prostredí.

Komoda so zásuvkami do obývačky, jedálne alebo spálne

Pevnosť a odolnosť nábytku je výsledkom výberu materiálov a konštrukcie. Preto dbáme na výber najkvalitnejších materiálov už vo fáze výroby. Borovicovú komodu sme vyrobili z druhu fínskej borovice, ktorá je veľmi poddajná, odolná voči mrazu a teplu, ale vyniká svojím rastom napriek nedostatku minerálov. Vďaka tomu je borovicový nábytok pevný a odolný.

V závislosti od toho, kde drevenú komodu umiestnite, môžete do nej uložiť čokoľvek, čo chcete. V obývačke to budú obrusy a servítky, v jedálni veľký riad a príbory, v pracovni dokumenty a v spálni oblečenie. Predmety môžete rozdeliť podľa veľkosti a funkcie a umiestniť ich do zásuviek (kľúče, nabíjačky, spodná bielizeň, šperky, príbory) alebo do priestranných skríň (vázy, džínsy, viazače). Zásuvky sú umiestnené na tichých pojazdoch, vďaka čomu je ich používanie ešte pohodlnejšie. V hornej časti komody sa nachádza široká časť na vystavenie rodinných pamiatok, fotografií alebo rastlín v kvetináčoch.

Stredne veľká komoda bude dobre fungovať ako hlavný kus nábytku v obývacej izbe garsónky alebo ako jeden z mnohých prvkov usporiadania väčšej miestnosti.

Komoda Marone Elite, ideálna do každého interiéru

Výber správnych materiálov je jedna vec, ale správna starostlivosť o ne je vec druhá. Začnime povrchovou úpravou bielej komody. Zlatistá vrchná doska bola ošetrená moridlom na vodnej báze a lakom na vodnej báze, ktorý zvýrazní prirodzenú krásu dreva a zvýraznil jeho štruktúru a suky. Biela skrinka a čelá komody boli natreté lakom na vodnej báze s 85 % krytím. Celkový vzhľad masívnej komody dotvárajú drevené rukoväte a rámy na čelách.

Ako udržiavať drevený nábytok? Neumiestňujte ho do blízkosti zdrojov tepla - radiátorov, kachlí a krbov a na veľmi slnečné miesta. Na čistenie stačí voda a mäkká handrička. Môžete použiť šetrný prípravok určený na prírodné drevo.

Komodu 3.3 Marone Elite môžete umiestniť na jednu zo stien s tapetovým pozadím z drevených lamiel a stenových panelov, ale dobre vyzerá aj na obyčajnej bielej stene. Môžete ju umiestniť samostatne alebo ju zakomponovať do väčšieho usporiadania s použitím iného nábytku zo série Marone Elite. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Technické údaje

Šírka 131,5 cm
Výška 92 cm
Hĺbka 41 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Marone Elite
Farba Biela - prírodná borovica
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Drevená
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 3 zásuvky
Počet dvierok 3 dvierka
Počet políc 3 police
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium