Drevenákrajina.sk

Komoda 2.2, borovica, farba biela - prírodná borovica, séria Marone Elite

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 620,50 €

Štandardná cena: 730,00 €

620.50
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 625,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Marone Elite
Kód produktu: PLMEL06

Technické údaje

Šírka 166 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 41 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Marone Elite
Farba Biela - prírodná borovica
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Drevená
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 41 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená komoda 2.2 z masívu borovice Marone Elite

Zariaďujete si byt a premýšľate, kam uložiť všetky predmety, taniere, dokumenty alebo oblečenie? Na uloženie všetkých týchto predmetov sa hodí kus nábytku. Toto je štýlová drevená komoda 2.2 Marone Elite s dvoma zásuvkami a dvoma priestrannými skrinkami. Jej provensálsky štýl podčiarkujú prírodná svetlé biela a borovicová farba, ako aj rámy na čelách a šikmé lišty.

Komoda so zásuvkami pre všetky úložné potreby

Chceme, aby Vás nábytok, ktorý vytvoríme, sprevádzal dlhé roky. Preto pri jeho výrobe používame prírodné materiály. Fínska borovica je druh dreva, ktorý odoláva teplu a silným mrazom a nebojí sa nedostatku vitamínov a živín - borovica rastie aj napriek týmto ťažkostiam. Preto je borovicová komoda taká pevná a robustná. Materiál je tiež veľmi poddajný a ľahko sa opracováva, takže je určený pre stolárov, ktorí ho ocenia pre vyššie uvedené vlastnosti.

Čo všetko môžete umiestniť do provensálskej komody, závisí od miestnosti, do ktorej ju umiestnite. V jedálni pomôže do nej uložiť riad, v spálni môžete voľne uložiť oblečenie a v kancelárii pomôže uložiť dokumenty. Dve veľké skrine a 2 široké zásuvky Vám pomôžu usporiadať všetky Vaše veci. K dispozícii je aj otvorený priestor a veľká horná doska, ktorá je ideálna na vystavenie pokladov a suvenírov z ciest.

Veľká a priestranná komoda je len jednou z mnohých prvkov série Marone Elite. Môžete ju ľubovoľne kombinovať. Komoda doplnená spoločne z vitrínou vytvára úložný aj výstavný priestor.

Komoda v provensálskom štýle je módnym doplnkom interiéru

Okrem vlastností, ako je konštrukcia z masívneho dreva, je pre nás rovnako dôležitá aj povrchová úprava nábytku. Preto sme korpus komody a čelá natreli bielym lakom na vodnej báze s 85 % krytím. Dopĺňa ho zlatý odtieň vrchnej časti, pokrytý moridlom na vodnej báze a lakom na vodnej báze, ktorý zvýrazňuje prirodzenú krásu dreva - početné letokruhy a suky, ktoré zdobia povrch nábytku. Pohodlné používanie zabezpečujú drevené rukoväte a nadstavce s mechanizmom mäkkého zatvárania.

Ako ju udržiavať v čistote? Potrebujete len mäkkú handričku z mikrovlákna a trochu vody. Ak chcete, môžete použiť čistiace prostriedky, ale len tie, ktoré sú určené na starostlivosť o nábytok z masívneho dreva. Veľmi slnečné miesta, blízkosť kachlí, krbov a radiátorov nie sú vhodným prostredím pre drevené komody, ktoré sa môžu teplom poškodiť.

Komoda Marone Elite 2.2 môže byť umiestnená samostatne, v spoločnosti fikusu Benjamin alebo inej rastliny, v blízkosti drevených lamiel alebo... iného nábytku zo série Marone Elite, s ktorým vytvorí ucelený a harmonický celok. Kombinujte ho podľa svojich predstáv a vytvorte si doma provensálsky interiér. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium