Drevenákrajina.sk

Vitrína veľká 2D sklo, borovica, farba biela - prírodná borovica, séria Marone Elite

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 769,00 € 769.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Veľká drevená vitrína s presklením z masívu borovice Marone Elite

Zariaďujete si obývačku alebo jedáleň a neviete, kam uložiť riad, poháre alebo knihy? Na pomoc Vám prichádza veľká drevená vitrína Marone Elite, ktorá pojme Vaše obľúbené knihy a riad. Tento majestátny kúsok Vás určite poteší vyfrézovanou základňou a rámami na predných stranách. Celok dotvárajú diagonálne lišty na sklenených čelách a jemné rukoväte. Celok zodpovedá provensálskemu charakteru.

Biela drevená vitrína na knihy a dokorácie

Pri výrobe nášho nábytku používame prírodné masívne drevo. To je aj prípad dvojdverovej vitríny, ktorá je vyrobená z fínskej borovice - dreva, ktoré je mimoriadne odolné voči silným mrazom a vysokým teplotám a rastie napriek nedostatku živín. Drevo je veľmi poddajné a ľahko sa opracováva, preto sme do vitríny pridali množstvo líšt a drážok.

Jedálenskú vitrínu možno umiestniť aj do obývacej izby, v skutočnosti je vhodná na každé miesto, kde chcete niečo uložiť a zároveň nechcete, aby sa na predmety usádzal prach. Za dvoma sklenenými priečkami nájdete dve široké police na vystavenie vecí, priestranná zásuvka je ideálnym miestom na poklady - drobnosti, na ktoré je vždy málo miesta - príbory, nabíjačky, pasy. Priestranná spodná skrinka je miestom na vázy, zložky na dokumenty atď.

Široká vitrína môže preplniť malú miestnosť, takže je to hlavný kus nábytku na skladovanie a vystavovanie. Na druhej strane, vitrína vyzerá krásne vo väčšom usporiadaní - určite si na ňu pozrite!

Vitrína do obývacej izby v provensálskom štýle

Okrem solídneho spracovania, ktoré je naším charakteristickým znakom, zaujme provensálska vitrína aj svojím štýlom. Kombinácia prírodného borovicového podstavca pokrytého moridlom a vodným lakom s korpusom a prednou časťou v bielej farbe (85 % pokrytie) sa dokonale hodí do provensálskych a škandinávskych interiérov. Ďalšou výhodou je tiché zatváranie zásuviek a praktické drevené rukoväte.

Nie ste si istí, ako sa starať o borovicovú vitrínu? Môžeme Vám pomôcť. Na čistenie použite vlhkú handričku z mikrovlákna a vodu. Nepotrebujete silné čistiace prostriedky, postačia Vám tie, ktoré sú určené na drevený nábytok. Nábytok neumiestňujte na priame slnečné svetlo ani do blízkosti zdrojov tepla, ako sú krby, radiátory a kachle.

Vitrína 2D Marone Elegante môže byť umiestnená samostatne pri jednej zo stien, ale bude vyzerať skvele aj ako súčasť väčšej kompozície. Môžete ju kombinovať s ďalším nábytkom zo série Marone Elite a doplnkami, ako je veľká lampa alebo štíhla drevená figúrka. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Technické údaje

Šírka 95 cm
Výška 200 cm
Hĺbka 41 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Marone Elite
Farba Biela - prírodná borovica
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Drevená
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 48 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium