Drevenákrajina.sk

Sekretár, borovica, farba biela - dub, séria Marone

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 479,20 €

Štandardná cena: 599,00 €

479.20
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 599,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Marone
Kód produktu: 2SMAR11

Technické údaje

Šírka 108 cm
Výška 152 cm
Hĺbka 42 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Rukoväť Drevená
Pojazd zásuvky Kolieskový
Počet zásuviek 1 zásuvka
Počet dvierok 3 dvierka
Hmotnosť 46 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevený sekretár z masívu borovice Marone

Drevený sekretár Marone je mimoriadne praktický a krásne vyzerajúci kus nábytku. V dnešnom svete by mal nábytok poskytovať pohodlie pri používaní a potešiť svojím vzhľadom. V malých miestnostiach môže borovicový sekretár nielen nahradiť iný drevený nábytok. Svedčí to aj o kreativite a predstavivosti majiteľa. Kombinácia písacieho stola, borovicovej komody a toaletného stolíka je ideálnym riešením pre tých, ktorí ocenia pragmatické riešenia. Okrem toho je naša sekretárka interiérovou dekoráciou.

Biely sekretár v rustikálnom štýle

Borovicový masív, z ktorého bol sekretár vyrobený, je ošetrený bielym voskom, ktorý predstavuje ďalšiu ochrannú vrstvu. Jedinečným prvkom je viditeľný vzor na povrchu nábytku. Biela farba v kombinácii s prírodnou farbou dreva predstavuje jedinečnú farebnú kombináciu v súlade s najnovšími trendmi.

Sekretár Marone je kombináciou elegancie a praktickej formy. Klasický vzhľad poteší používateľov, ktorí ocenia štýlové riešenia. Vo vnútornej časti sekretára je diskrétne umiestnený praktický úložný priestor na základné veci.

Starostlivosť o masívne borovicové drevo

Pri rozhodovaní o výbere nábytku z prírodného dreva majte na pamäti jeho špeciálne potreby. Dbajte na ich povrch, vyhýbajte sa silným čistiacim prostriedkom a drsným handričkám. Odporúča sa nevystavovať nábytok priamemu UV žiareniu a neumiestňovať ho do blízkosti vykurovacích zariadení. Treba si tiež uvedomiť, že starnutie dreva je úplne prirodzený proces. Vaša objednávka bude doručená v balíkoch s pokynmi na vlastnú montáž. Vzhľadom na použitie prírodného dreva podlieha nábytok procesom starnutia. Uzly môžu byť časom viditeľnejšie a meniť farbu.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium