Zásuvkový modul pre skriňu Ravello 100 cm, dub, farba prírodný dub, séria Ravello
Technické údaje
| Šírka | 96 cm |
| Výška | 51,9 cm |
| Hĺbka | 50 cm |
| Materiál | Prírodné dubové drevo |
| Séria nábytku | Ravello |
| Farba | Dubová |
| Povrch | Polomatný |
| Dokončenie | Olejovanie |
| Pojazd zásuvky | Hettich s tlmičom |
| Počet zásuviek | 2 zásuvky |
| Hmotnosť | 36 kg |
| Čas montáže | 2 osoby 1-2 hod. |
| Záruka | 24 mesiacov |
Popis
Drevený zásuvkový modul pre skriňu Ravello 100 cm z masívu dubu Ravello
Zásuvkový modul pre šatníkovú skriňu Ravello je vynikajúcim doplnkom tohto nábytku, ktorý pomáha usporiadať priestor. Je plne kompatibilný s touto skriňou a zároveň dokonale zvyšuje jej praktickosť. Dokonale ladí so štruktúrou šatníkovej skrine, vytvára s ňou ucelené spojenie a zároveň esteticky ovplyvňuje vzhľad nábytku. Treba zdôrazniť, že takýto doplnok umožňuje pohodlné uloženie drobných predmetov a lepšie prispôsobenie skrine osobným preferenciám a optimálne využitie jej interiéru.
Zásuvkový modul do skrine - funkčnosť je kľúčová
Drevený zásuvkový modul pre šatníkovú skriňu Ravello 100 cm sa vyznačuje vysokou kvalitou, pretože je - rovnako ako celý nábytok - vyrobený z prírodného masívneho dubu, ktorý sa vyznačuje vysokou dlhodobou odolnosťou. Hoci modul so zásuvkami iba dopĺňa a skriňu rozširuje, v skutočnosti má podobne vysokú kvalitu spracovania - bol dokončený olejovaním a tiež vyrobený s najvyššou možnou precíznosťou. Vďaka tomu si zachováva svoj štýl a použiteľnosť mnoho rokov od montáže.
Korpus zásuvkového modulu je vyrobený z dubových dosiek s hrúbkou celých 2 cm, rovnako ako čelo, vďaka čomu je príslušenstvo mimoriadne stabilné aj napriek intenzívnemu používaniu. Dve zásuvky sa navyše hladko vysúvajú v plnom rozsahu pohybu vďaka pojazdom značky Hettich a pántom s tichým zatváraním.
Drevený modul pre šatníkovú skriňu - praktický doplnok plný výhod
Vkladacia časť zásuvkový modul do skrine je plne v súlade s masívom - ako z hľadiska designu, tak aj farby. Zásuvkový modul sa skladá z dvoch zásuviek, ktoré poskytujú pohodlný spôsob ukladania drobných predmetov, pretože je možné ich ľahko vytiahnuť a rýchlo nájsť hľadané veci. Stojí za to doplniť šatníkovú skriňu o tento kus zásuvkového modulu a zariadiť si tak skriňu podľa svojich individuálnych potrieb.