Drevenákrajina.sk

Zrkadlo, borovica, farba biela - dub, séria Marone, rozmer 109 x 80 cm

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 199,00 € 199.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 2.33333
Dodávateľ: Marone
Kód produktu: 2SMAR26

Technické údaje

Šírka 109 cm
Výška 80 cm
Hĺbka 2,2 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Hmotnosť 14 kg
Čas montáže 2 osoby 1 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Zrkadlo v drevenom ráme z masívu borovice Marone

Zariaďujete svoju chodbu v rustikálnom štýle? Nábytkom, ktorý dokonale doplní celé zariadenie, je funkčné zrkadlo v drevenom ráme z bielej borovice. Chodba je vo väčšine domov a bytov pomerne stiesnený a slabo osvetlený priestor. O to viac si preto vyberte zrkadlo v bielom ráme Marone, ktoré opticky rozjasní a zväčší miestnosť.

Prírodný materiál - predsieňové zrkadlo Marone je zasadené do masívneho borovicového rámu. Borovica je materiál cenený pre svoju ušľachtilú krásu a odolnosť. Nábytok z dreva Vám umožní vytvoriť vo Vašej izbe relaxačnú atmosféru lesa. Použitie masívneho dreva tiež zaručuje, že napriek masovej výrobe má každý kus svoj jedinečný charakter.

Úsporný dizajn - rám zrkadla neobsahuje nadmerné dekoratívne prvky. Zdobí ho len jemne vyfrézovaný veniec. Celý dizajn je nenápadný a decentný. Dokonale doplní predsieň v rustikálnom štýle. Dobre však poslúži aj ako doplnok interiéru v škandinávskom štýle.

Predsieňové zrkadlo z bielej borovice Marone

Rám bol natretý bielym voskom so 75 % pokrytím. Na hornej strane zrkadla je tiež veniec namaľovaný vodou riediteľnou farbou v odtieni duba. Farba venca kontrastuje s bielou farbou vosku. Dokonale sa s ním však spája. Spoločne vytvárajú kombináciu charakteristickú pre rustikálny nábytok.

Predsieňové zrkadlo Marone je široké 109 cm a vysoké 80 cm. Jeho hrúbka je 2,2 cm.

Ako sa starať o masívne drevo

Borovicový masív je ušľachtilý materiál. Vzhľadom na svoj prírodný pôvod si však vyžaduje náležitú starostlivosť. Predovšetkým sa vyhýbajte chemickým čistiacim prostriedkom. Stačí vlhká handrička. Nezabudnite, že by mala byť mäkká, napr. z mikrovlákna. Drevený nábytok nemá rád blízkosť vykurovacích zariadení alebo UV žiarenie, ktoré naň priamo dopadá. Časom sa kruhy a uzly stanú viditeľnejšími. Je to prejav procesu starnutia dreva, ktorý je úplne prirodzeným javom.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium