Drevenákrajina.sk

Drevená polica, borovica, farba biela - prírodná borovica, séria Marone Elite

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 123,25 €

Štandardná cena: 145,00 €

123.25
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 119,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Technické údaje

Šírka 150 cm
Výška 20 cm
Hĺbka 20 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Marone Elite
Farba Biela - prírodná borovica
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Hmotnosť 5 kg
Čas montáže 1 osoba 0,5-1 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená nástenná polica z masívu borovice Marone Elite

Knižnica, vitrína, vrchná doska komody – môžete na nich vystaviť, všetko čo chcete. Bohužiaľ ak potrebujete ešte ďalší priestor a nemáte ho k dispozícií, môžete mať problém s miestom na vystavenie dekorácie. Vytvorte si dokonalé miesto na vystavenie suvenírov z ciest alebo rodinných fotografií - masívna polica Marone Elite je presne to, čo hľadáte.

Široká drevená polica - ideálna nad komodu

Na výrobu nášho nábytku používame len tie najkvalitnejšie materiály, preto bola drevená polica vyrobená z fínskeho borovicového masívu. Ide o veľmi trvanlivý druh dreva, ktorý je odolný nielen voči minerálnym nedostatkom, ale aj voči silnému teplu a mrazu. Toto drevo sa vyznačuje nadpriemernou tvárnosťou, ktorú sme využili pri dekorovaní nábytku série Marone Elite frézovaním.

Na širokú drevenú policu Marone Elite sa zmestí všetko, čo na nej chcete vystaviť. Môžu to byť zelené rastliny vo farebných kvetináčoch, fotorámiky alebo zberateľské fotoaparáty. Je to ideálne miesto pre nedávno prečítané knihy alebo knihy zo špeciálnych edícií.

Policu Marone Elite možno zavesiť nad komodu, s ktorou vytvorí dokonalý pár.

Biela polica do obývačky a jedálne

Jedna vec je správny výber materiálov, druhá vec je vzhľad a povrchová úprava jednoduchej drevenej police. Tu sme sa rozhodli pre kombináciu bielej hornej dosky a prírodnej borovicovej policovej dosky, ktorá je natretá iba moridlom a vodným lakom, takže si stále môžete vychutnať jej štruktúru a suky. Jednoduchý dizajn drevenej police sa hodí k akémukoľvek nábytku.

Ako sa starať o nábytok z borovicového dreva? Policu nezavesujte na jasne osvetlené miesto, nad krb alebo kachle, pretože by mohla polica ľahko zmeniť farbu a inak sa poškodiť. Na čistenie drevenej police použite vodu a mäkkú handričku. Ak máte k dispozícii jemné čistiace prostriedky odporúčané na drevené povrchy, môžete ich tiež použiť.

Polica Marone Elite ideálne doplní zariadenie Vašej obývačky, spálne a jedálne. Môžete ju zavesiť nad komodu alebo nízku vitrínu zo série Marone Elite. Vyzerá perfektne nad bielou posteľou, najmä keď na ňu umiestnite fotografie a sviečky.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium