Drevenákrajina.sk

Nadstavec na komodu sklo, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 437,74 € 509,00 € 437.74
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený nadstavec na komodu s presklením z masívu borovice Belluno Elegante

Snívate o vkusnom provensálskom interiéri? Začnite bielym nábytkom z masívneho dreva svetlej farby. Čo nesmie chýbať vo Vašom interiéri? Výrazná, štylizovaná drevená skriňa, ktorá Vám pripomenie detské dni strávené na vidieku so starými rodičmi.

ELEGANTNÉ PRESKLENIE - elegantné zasklievacie lišty zdobia zasklenie dverí Belluno Elegante. Nadstavec z bielej borovice dodá Vašej jedálni nádych provensálskeho štýlu.

OZDOBNÝ VENIEC - spevnená borovicová horná časť nadstavca komody vo farbe duba je v súlade s najnovšími trendmi v dizajne nábytku.

ĽAHKÁ INŠTALÁCIA - jednoducho nasaďte drevený nadstavec na komodu a priskrutkujte ho k zadnej strane komody pomocou dodaných kovových dosiek.

Elegantným rozšírením trojdverovej komody je možnosť prispôsobiť komodu na príborník, ktorý sa bude perfektne hodiť do jedálne alebo obývačky ako vkusný prvok na doplnenie interiéru. Má svoj vlastný jedinečný štýl podľa vzoru príborníkov z 20. rokov minulého storočia, ale v modernom štýle. Práve táto kombinácia robí z nadstavca a komody neoddeliteľný celok.

Provensálsky príborník v podobe nadstavby zútulňuje interiér

Borovicový príborník je vyrobený z fínskej borovice, veľmi odolného nábytkového materiálu, ktorý sa vyznačuje oveľa väčšou pevnosťou a odolnosťou voči deformácii. Má jednu zásuvku, ktorá pôsobí dojmom dvoch samostatných zásuviek. Malé zásuvky by boli nepraktické. Pomocou osvedčených riešení sme zásuvky spojili do jednej, čím sme získali oveľa viac úložného priestoru. Priamo nad ním sa nachádza polička, na ktorej môžete vystaviť svoje sentimentálne predmety alebo predmety, po ktorých často siahate. Na oboch stranách sú symetricky umiestnené vertikálne sklenené skrinky. Teraz už viete, kde budú Vaše obľúbené jedálenské sety. Celok stojí na pevnej základni, ktorá je navyše vystužená spodným nosníkom.

Údržba dreveného nábytku je nevyhnutná

Drevený nábytok podlieha prirodzenému procesu starnutia. Zrno a uzly sú časom viditeľnejšie. Ide o prirodzený proces starnutia dreva. Sú natreté ekologickou vodou riediteľnou farbou v teplom bielom odtieni RAL9010 s 85 % krytím, fixovanou UV žiarením. Interiér je bielený jedným náterom. Pri údržbe dreveného nábytku treba dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé handričky a kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok Belluno Elegante sa dodáva v balení s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Technické údaje

Šírka 130 cm
Výška 105 cm
Hĺbka 35 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 35 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium