Drevenákrajina.sk

Písací stôl, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 544,50 €

Štandardná cena: 605,00 €

544.50
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 535,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Technické údaje

Šírka 155 cm
Výška 77 cm
Hĺbka 53 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevený písací stôl z masívu borovice Belluno Elegante

Predstavte si, že pohodlne sedíte za písacím stolom. Napijete sa voňavej kávy a zapnete počítač. Chytíš saténovú zlatú rúčku zásuvky a vytiahneš z nej zápisník. Hladkým cvaknutím zásuvku zatvoríte a s úsmevom na tvári sa pustíte do práce.

TICHÉ ZATVÁRANIE - písací stôl z borovicového dreva má jednu z najlepších zásuviek s tichým zatváraním od spoločnosti Hettich.

DREVENÁ DOSKA - masívna doska je vystužená silným vyrezávaným dubovým rámom.

FRÉZOVANIE - písací stôl z bieleho borovicového dreva je zdobený krásnym frézovaním, rezbou na predných plochách, ktorá odkazuje na provensálsky štýl.

DEKOROVANÝ PODSTAVEC - spodný podstavec písacieho stola je zvlnený, čo mu dodáva ľahkosť a štýl.

Klasický biely stôl v provensálskom štýle

Biely písací stôl je celý vyrobený z fínskej borovice, ktorej vlastnosti sú známe a oceňované po celom svete. Stôl je natretý bielou farbou v teplom bielom odtieni RAL 9010. Vyznačuje sa oveľa väčšou trvanlivosťou a odolnosťou ako bežne používaná borovica. Stôl má dve symetrické zásuvky a skrinky s policami. Celok je spojený 5 cm hrubým vrchom s vyfrézovanou základňou. Na spevnenie konštrukcie je v zadnej časti aj priečny nosník, ktorý spája dva prvky stola. Drevený stôl je mimoriadne stabilný a poskytuje pohodlie pri dlhej práci alebo štúdiu, ako aj pri odpočinku. Drevený písací stôl má elegantné rukoväte v staro zlatej farbe.

Zásuvky majú tiché zatváranie, ktoré zabraňuje ich hlučnému zatváraniu a pri zatváraní sa zásuvka sama vytiahne. Už sa nemusíme starať o presné zatváranie zásuviek, pretože systém tichého zatvárania to urobí za nás. S ohľadom na pohodlie pri práci na stole je tento systém k dispozícii aj vo forme bŕzd pre dvere skrinky. Brzdy sa predávajú samostatne: brzda - Belluno Elegante. Drevený písací stôl sa dokonale hodí k ostatnému nábytku Belluno Elegante, ale môže byť aj kontrastným doplnkom iných kolekcií.

Starostlivosť o drevo

Vzhľadom na použitie prírodných materiálov podlieha biely stôl s dubovou doskou prirodzenému procesu starnutia dreva. Pri údržbe bieleho dreveného nábytku nepoužívajte hrubé utierky ani kuchynské čistiace prostriedky - môžu poškodiť alebo zmeniť farbu povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Drevený nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium