Drevenákrajina.sk

Písací stôl, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 544,50 € 544.50
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.89744
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL023B/D

Technické údaje

Šírka 155 cm
Výška 77 cm
Hĺbka 53 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevený písací stôl z masívu borovice Belluno Elegante

Predstavte si, že pohodlne sedíte za písacím stolom. Napijete sa voňavej kávy a zapnete počítač. Chytíš saténovú zlatú rúčku zásuvky a vytiahneš z nej zápisník. Hladkým cvaknutím zásuvku zatvoríte a s úsmevom na tvári sa pustíte do práce.

TICHÉ ZATVÁRANIE - písací stôl z borovicového dreva má jednu z najlepších zásuviek s tichým zatváraním od spoločnosti Hettich.

DREVENÁ DOSKA - masívna doska je vystužená silným vyrezávaným dubovým rámom.

FRÉZOVANIE - písací stôl z bieleho borovicového dreva je zdobený krásnym frézovaním, rezbou na predných plochách, ktorá odkazuje na provensálsky štýl.

DEKOROVANÝ PODSTAVEC - spodný podstavec písacieho stola je zvlnený, čo mu dodáva ľahkosť a štýl.

Klasický biely stôl v provensálskom štýle

Biely písací stôl je celý vyrobený z fínskej borovice, ktorej vlastnosti sú známe a oceňované po celom svete. Stôl je natretý bielou farbou v teplom bielom odtieni RAL 9010. Vyznačuje sa oveľa väčšou trvanlivosťou a odolnosťou ako bežne používaná borovica. Stôl má dve symetrické zásuvky a skrinky s policami. Celok je spojený 5 cm hrubým vrchom s vyfrézovanou základňou. Na spevnenie konštrukcie je v zadnej časti aj priečny nosník, ktorý spája dva prvky stola. Drevený stôl je mimoriadne stabilný a poskytuje pohodlie pri dlhej práci alebo štúdiu, ako aj pri odpočinku. Drevený písací stôl má elegantné rukoväte v staro zlatej farbe.

Zásuvky majú tiché zatváranie, ktoré zabraňuje ich hlučnému zatváraniu a pri zatváraní sa zásuvka sama vytiahne. Už sa nemusíme starať o presné zatváranie zásuviek, pretože systém tichého zatvárania to urobí za nás. S ohľadom na pohodlie pri práci na stole je tento systém k dispozícii aj vo forme bŕzd pre dvere skrinky. Brzdy sa predávajú samostatne: brzda - Belluno Elegante. Drevený písací stôl sa dokonale hodí k ostatnému nábytku Belluno Elegante, ale môže byť aj kontrastným doplnkom iných kolekcií.

Starostlivosť o drevo

Vzhľadom na použitie prírodných materiálov podlieha biely stôl s dubovou doskou prirodzenému procesu starnutia dreva. Pri údržbe bieleho dreveného nábytku nepoužívajte hrubé utierky ani kuchynské čistiace prostriedky - môžu poškodiť alebo zmeniť farbu povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Drevený nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium