Drevenákrajina.sk

Vitrína 1.3 sklo, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 544,50 € 544.50
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.97222
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL017B/D

Technické údaje

Šírka 90 cm
Výška 130 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 3 zásuvky
Počet dvierok 1 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená vitrína 1.3 s presklením z masívu borovice Belluno Elegante

Všetci si zdobíme svoj byt alebo dom. Vyberáme nábytok, farbu stien atď. Je dôležité, aby ste to robili po svojom. Domov nie je len miesto, kde trávime čas. Náš domov nám dáva možnosť vyjadriť sa prostredníctvom dekorácií, ktoré odrážajú náš charakter, náš vkus. Je to odľahlý kút, kde sa cítime ako nikde inde. Náš obchod ponúka najkvalitnejší provensálsky nábytok, ktorého elegantný vzhľad dodá každému interiéru šarm, triedu a jedinečný štýl. Drevená vitrína z bielej borovice do obývačky Belluno s dubovou doskou.

DEKORATÍVNA DOSKA - masívna borovicová doska v teplej dubovej farbe. Vizuálne zosilnená horná časť s ornamentom na ráme dokonale zapadá do provensálskeho štýlu.

KOVOVÁ RUKOVÄŤ - jemná rukoväť vo farbe starého zlata v dokonalej kombinácii s dubovou doskou a teplým bielym odtieňom vitríny.

TICHÉ ZATVÁRANIE - tichý systém zatvárania zásuviek nám umožňuje chrániť vitrínu pred poškodením a búchaním zásuviek.

FRÉZOVANIE - biela vitrína vďačí za svoj šarm najviac zvýrazneným prvkom na čelách zásuviek a dverách.

DEKORATÍVNY PODSTAVEC - svetlý povrch bielej vitríny vytvára zvlnený podklad.

Drevená vitrína Belluno Elegante 1.3 v teplej bielej farbe je ideálnou voľbou do každej domácnosti.  Je pevný a elegantný, spĺňa všetky očakávania z hľadiska vzhľadu a je veľmi praktický.

Drevená vitrína v provensálskom dizajne

Drevená vitrína Belluno Elegante 1.3 v bielej farbe je celá vyrobená z fínskej borovice, ktorá rastie v drsných podmienkach. Tým sa zabezpečí, že nábytok je pevný a odolný voči poškodeniu. Vitrína z borovicového dreva je funkčná s čiastočne preskleným krídlom a dvoma policami uprostred. Tam si môžete vystaviť svoje obľúbené veci, ktoré stoja za to, aby ste ich ukázali. Vitrína je vybavená tromi zásuvkami so systémom mäkkého zatvárania. Túto možnosť poskytujú bežci Quadro. Vrchná doska je starostlivo vyrobená z dubového dreva s hrúbkou 5 cm. Miesto jednoducho vytvorené na vystavovanie fotografií a rodinných pamiatok.

Jednoduchá starostlivosť o drevený nábytok

Vitrína Belluno Elegante bola vyrobená v elegantnom provensálskom štýle. Je natretá vodou riediteľnou farbou v teplom bielom odtieni. Na presklenej časti má lišty a okenné rímsy. Zdobia ho rukoväte v staro zlatej farbe a vrchná doska je z dubového dreva. Nábytok je dokonale spracovaný a vďaka elegantnému dizajnu je vhodný do každej miestnosti. Vnútri je skrinka raz natretá, t. j. obielená. Boky zásuviek nie sú lakované a chrbty a dná zásuviek sú vyrobené z HDF.

Pri výbere dreveného nábytku je dôležité mať na pamäti, že drevo má tendenciu starnúť. To vedie k uzlom a krúžkom. Pri starostlivosti o nábytok je najlepšie používať vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu alebo teplu. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium