Drevenákrajina.sk

Vitrína úzka sklo, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 477,00 € 477.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL014B/D

Technické údaje

Šírka 60 cm
Výška 190 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Úzka drevená vitrína s presklením z masívu borovice Belluno Elegante

Každý z nás vlastní predmety, ku ktorým cíti zvláštny cit. Pre niekoho to budú suveníry z rodinných dovoleniek alebo bláznivých eskapád, pre iného to bude riad získaný pri príležitosti výročia svadby. Bez ohľadu na to, čo chcete ukázať svojim hosťom alebo na čo sa chcete pozerať, keď idete každý deň okolo, vitrína Belluno Elegante z borovicového dreva je ideálna na vystavenie všetkého, čo je Vám drahé. Je priestranná, krásne spracovaná a kombinuje dve najmodernejšie farby: teplý odtieň bielej a dubu. Presvedčte sa sami a zamilujete si ho na prvý pohľad.

DEKORATÍVNA DOSKA - elegantná drevená doska vo vitríne z dubového dreva. Vizuálne zosilnená horná časť s frézovaným hrubým rámom dokonale zapadá do štýlových interiérov.

ELEGANTNÉ ZASKLENIE - sklenené dvere nemusia byť nudné. Do našej bielej vitríny sme pridali akcenty v podobe zasklievacích líšt, aby bola vitrína originálna.

KOVOVÁ RUKOVÄŤ - jemná, malá rukoväť v staro zlatej farbe.

TICHÉ ZATVÁRANIE - zásuvky sú vybavené jedným z najlepších vodiacich systémov na trhu s tichým zatváraním. Dvere môžu byť vybavené aj brzdami na spomalenie procesu zatvárania.

FRÉZOVANIE - dekoratívne frézovanie na čelách a hornej časti borovicovej skrinky jej dodáva eleganciu.

DEKORATÍVNY PODSTAVEC - charakteristický pre kolekciu Belluno, oblúkový podstavec dodáva masívnemu drevu ľahkosť.

Ukážeme Vám, čím je drevená vitrína výnimočná

Drevená vitrína zo série Belluno Elegante, ktorá je tu prezentovaná, je produktom najvyššej kvality. Je vyrobená z fínskej borovice a zachová si svoju odolnosť a lesk po mnoho rokov. Vitrína je pevná a stabilná a zároveň chráni Vaše predmety pred väčšinou prachu, takže sa nemusíte obávať o bezpečnosť svojich vecí. Drevená vitrína je natretá teplým odtieňom bielej farby, vrchná doska je v prírodnej dubovej farbe. Vďaka použitiu ekologických farieb môže drevo dýchať.

Vitrína Belluno Elegante je veľmi praktický kus nábytku. Má dve skrinky. Horná skrinka so sklenenými dvierkami je vo vnútri oddelená dvoma policami. Spodná skrinka s pevnými dvierkami je rozdelená jednou policou. Skriňa má ďalšiu zásuvku na drobnosti. Zásuvka je uložená na guličkových ložiskách Quadro, vďaka ktorým sa prekvapivo ticho a hladko vysúva a zasúva. Zásuvky Quadro, známe aj ako systém s mäkkým zatváraním, sú odolné.

Starostlivosť o drevo je jednoduchá

Aby vitrína z borovicového dreva získala charakter a nadčasovú krásu, jednotlivé prvky boli zdobené výrazným frézovaním, ktoré charakterizuje celú sériu Belluno Elegante. Vrchná doska vo farbe dubu krásne vyniká. Nižšia základňa dodáva displeju ľahkosť. Celok je doplnený elegantnými rukoväťami v staro zlatej farbe. Vitrína v bielo - dubovej kombinácii sa hodí k ostatnému nábytku zo série Belluno Elegante. Výborne poslúži aj ako samostatný dekoratívny prvok.

Pri výbere bieleho dreveného nábytku by ste mali brať do úvahy prirodzený proces starnutia a skutočnosť, že letokruhy a suky sa časom stávajú viditeľnejšími. Pri údržbe dreveného nábytku by ste mali dbať na to, aby ste na tento účel nepoužívali hrubé utierky a kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

  Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium