Skriňa 5D, dub, farba prírodný dub, séria Ravello
Technické údaje
| Šírka | 256 cm |
| Výška | 219 cm |
| Hĺbka | 58 cm |
| Materiál | Prírodné dubové drevo |
| Séria nábytku | Ravello |
| Farba | Dubová |
| Povrch | Polomatný |
| Dokončenie | Olejovanie |
| Rukoväť | Čierna |
| Počet dvierok | 5 dvierok |
| Počet políc | 3 police |
| Hmotnosť | 276,5 kg |
| Čas montáže | 2 osoby 4-5 hod. |
| Záruka | 24 mesiacov |
Popis
Drevená skriňa 5D z masívu dubu Ravello
Ak hľadáte dokonalý kus nábytku na uloženie svojho oblečenia a doplnkov, potom Vás určite zaujme drevená skriňa 5D Ravello, ktorá splní všetky Vaše očakávania. Nájdete v nej dostatok priestoru pre svoje osobné veci, ktoré si môžete správne usporiadať a zaistiť si tak poriadok vo svojej spálni alebo šatni. Tento kus nábytku zaujme svojou funkčnosťou, štýlovým dizajnom a šarmom. Navyše je skriňa vybavená náladovým osvetlením, ktoré po zotmení krásne ozdobí interiér a zvýši pohodlie pri používaní skrine.
Veľká loftová skriňa - luxusný doplnok Vášho domova
Veľká loftová skriňa 5D nadväzuje na ideu celej série Ravello - spája vysokú kvalitu s krásnym designom. Model skrine je samozrejme vyrobený z masívneho dreva, prírodného dubu, ktorý zdobí prakticky všetok nábytok tejto série, ošetreného procesom olejovania. Vďaka tomu je nielen vizuálne príťažlivý, ale aj odolný voči väčšine poškodení, a to aj voči vlhkosti alebo povrchovým škrabancom, vrstvu olejovania je možné navyše v prípade poškodenia obnovovať aj niekoľko desiatok rokov. Dubová 5D skriňa sa skladá z troch korpusov. Každý korpus skrine obsahuje policu a závesnú tyč.
Rukoväte sú vyrobené z práškovo lakovaného kovu, telo skrine je vyrobené z drevených dosiek s hrúbkou až 2 cm. O otváranie a zatváranie skrine sa starajú moderné pánty s funkciou tichého zatvárania od spoločnosti Hettich. Toto príslušenstvo výrazne znižuje hluk spôsobený nárazom dvierok do skrinky. Otvory pre police sú umiestnené po celej výške skrine a podsvietenia, umiestnené na vonkajšom ráme, tvoria LED diódy so zvýšeným jasom.
Päťdverová šatníková skriňa zo série Ravello - nadčasová klasika
Veľká drevená šatníková skriňa 5D z kolekcie Ravello je vybavená piatimi dverami, ktoré vytvára harmonickú farebnú kombináciu. Ďalším dekoratívnym prvkom sú horizontálne prebiehajúce lišty, ktoré dokonale zdobia masív. Viditeľné letokruhy a suky, ktoré sú úplne nepravidelné, dodávajú nábytku jedinečný charakter. Osvetlenie umiestnené v hornej časti skrine pomáha vytvoriť v spálni nádhernú náladu a zvyšuje pohodlie nábytku.
Každý kus nášho nábytku je jedinečný, vyrobený z iného kusu dreva, takže jeho vzhľad sa môže líšiť od vzhľadu na fotografiách.
Snažíme sa verne zobraziť farby, hoci sa môžu vyskytnúť mierne rozdiely v odtieňoch, ktoré okrem iného závisia od rôznych partií dreva, nastavenia monitora.
Ak si vyberiete možnosť s montážou, skriňa sa vzhľadom na svoje rozmery bude montovať u zákazníka na mieste.
Súbory na prevzatie: