Drevenákrajina.sk

Stôl, borovica, farba biela - dub, séria Marone, rozmer 90 x 180 cm

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 585,00 € 585.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený stôl z masívu borovice Marone

Drevený borovicový stôl zo série Marone je mimoriadne praktický a krásne vyzerajúci kus nábytku. Čas strávený s rodinou alebo priateľmi pri stole je na nezaplatenie. Rozhovory a diskusie sú nekonečné. Chceme, aby drevený stôl, za ktorým spolu sedíme, bol predovšetkým stabilný, ale aj ozdobou a dekoráciou interiéru.

Borovicový masív, z ktorého je drevený stôl vyrobený, je ošetrený bielym voskom, ktorý poskytuje ďalšiu ochrannú vrstvu. Vrchná časť stolu bola ošetrená moridlom na vodnej báze. Jeho jedinečnou výhodou je viditeľný vzor na povrchu nábytku. Biela v kombinácii s farebným odtieňom dubu je jedinečná farebná kombinácia v súlade s najnovšími trendmi.

Drevený jedálenský stôl s dubovou doskou

Jedálenský stôl zo série Marone je kus nábytku s charakterom. Je to kus nábytku, ktorý dodá Vášmu interiéru jedinečnú atmosféru. Stane sa symbolom a spoločníkom rodinných stretnutí. Je dostatočne výrazný a nadčasový, aby upútal pozornosť nejedného návštevníka. Stôl do jedálne sa zameriava na jednoduchosť, vizuálnu prehľadnosť a plnú funkčnosť. Jedným slovom, toto je kus nábytku, ktorý ste hľadali.

PRÍRODNÉ DREVO - biely stôl Marone je celý vyrobený z masívnej borovice. Doska stola z borovicového dreva bola natretá dubovým lakom.

STABILNÉ NOHY - nohy z masívneho dreva Vám umožnia používať stôl v obývačke alebo jedálni dlhé roky.

Nábytok z masívneho dreva a starostlivosť oň

Vďaka použitiu prírodných materiálov podlieha borovicový drevený stôl prirodzenému procesu starnutia dreva. Pri údržbe bieleho dreveného nábytku je potrebné dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé utierky alebo kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Vaša objednávka Vám bude doručená v balíkoch s pokynmi na vlastnú montáž.

Technické údaje

Šírka 180 cm
Výška 76 cm
Dĺžka 90 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Rukoväť Drevená
Pojazd zásuvky Kolieskový
Počet zásuviek 1 zásuvka
Hmotnosť 44 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium