Drevenákrajina.sk

Konferenčný stolík malý, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 229,50 € 229.50
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: PL029B

Technické údaje

Šírka 70 cm
Výška 48 cm
Dĺžka 70 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 21 kg
Čas montáže 2 osoby 1-2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevený malý konferenčný stolík z masívu borovice Belluno Elegante

Keď si sadnete s priateľom na kávu, intuitívne hľadáte miesto, kde by ste si mohli na chvíľu odložiť šálku, kým sa budete rozprávať. V tomto prípade môžete na stôl položiť aj niečo sladké. Konferenčný stolík je Vaším najlepším "priateľom", keď si potrebujete pri sledovaní televízie odložiť misku s popcornom alebo čipsami. Konferenčný stolík z masívneho borovicového dreva zo série Belluno Elegante je jednoduchý kus dreveného nábytku, ktorý sa hodí do každej obývačky. Bol vytvorený s ohľadom na jemnú malú miestnosť, ale dobre poslúži aj ako akcent vo veľkej obývačke alebo zasadačke.

FRÉZOVANÁ HORNÁ DOSKA - frézovaná horná doska zdôrazňuje remeselnú zručnosť, s akou bol tento jednoduchý, ale efektívny kus nábytku vyrobený. Prírodné drevo a precízne spracovanie sú faktory, ktoré nám umožňujú ponúknuť pevný konferenčný stolík do Vašej obývačky.

ZOSILŇUJÚCA TYČ - zosilňujúca tyč zaisťuje stabilitu stola. Nábytok sa počas používania nikdy nebude viklať a zaťažovať drevené spoje.

PRAKTICKÁ POLIČKA - tu môžete uložiť svoje obľúbené časopisy, noviny a knihy. Slúži ako úložný priestor na veci potrebné pri každodennom používaní obývacej izby.

PEVNÉ A STABILNÉ NOHY - všetko, čo má vydržať, by malo byť založené na pevnej konštrukcii a stabilnej podpore. Masívne drevené nohy sú takouto oporou pre náš stôl v obývačke. Zabezpečujú komfort pri používaní a estetickú úpravu nábytku.

Provensálsky konferenčný stolík do obývačky

Biely konferenčný stolík z kolekcie Belluno Elegante robí takým štýlovým 2,4 cm hrubá vrchná doska, ktorá je na koncoch mierne frézovaná, aby pôsobila jemne. Dôležité sú aj pevné drevené nohy a mimoriadne funkčná malá polička na noviny, diaľkové ovládanie alebo knihu. Konferenčný stolík Belluno Elegante z bielej borovice je odpoveďou na Vaše potreby. Je lakovaný teplou bielou farbou (RAL 9010) a dokonale zapadá do provensálskeho štýlu. Ak však máte inú predstavu, nič Vám nebráni umiestniť ho do miestnosti vo Vašom štýle.

Spomalenie procesu starnutia dreva

Aby stolík Belluno Elegante dlho vyzeral dokonale, je potrebné sa oň starať pomocou mäkkej handričky a vody. Neodporúčame používať čistiace prostriedky ani hrubé utierky.

Borovicová lavica časom podlieha prirodzenému procesu starnutia dreva. To znamená, že uzly a kruhy budú v budúcnosti viditeľnejšie. Proces starnutia sa však dá spomaliť. Nevystavujte ho priamemu UV žiareniu a chráňte ho pred zdrojmi tepla (radiátory).

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium