Drevenákrajina.sk

Konferenčný stolík, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Malé množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 289,00 € 289.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený konferenčný stolík z masívu borovice Belluno Elegante

Z chodby sa ozve zvonček. Náhlivo vstanete z pohovky, otvoríte zásuvku stolíka a vložíte do nej knihu, ktorú ste práve čítali. Vložte aj diaľkový ovládač televízora a mierne zatlačte zásuvku. S uspokojivým cvaknutím sa zatvorí a Vy bežíte pozdraviť priateľov, ktorí sa zastavili na popoludňajšiu kávu. Na dosku stolíka položíte šálky s horúcim, voňavým nápojom a chutné sušienky. Čo nesmie chýbať, aby bolo toto stretnutie úspešné? Čítajte ďalej!

PRÍRODNÉ DREVO - život v harmónii s prírodou je teraz veľmi "trendy". Aj my sa hlásime k tomuto trendu a náš drevený nábytok je vyrobený z prírodného masívneho borovicového dreva.

KOVOVÉ RUKOVÄTE - odolné a elegantné, to sú len niektoré z výhod kovových rukovätí v staro striebornej farbe použitých na konferenčnom stolíku Belluno Elegante.

VEĽKÁ ZÁSUVKA - keď si sadnete na pohodlnú pohovku v obývačke, inštinktívne hľadáte miesto, kam by ste si odložili diaľkové ovládanie alebo noviny. Riešením tohto problému môže byť elegantný a funkčný drevený konferenčný stolík.

STABILNÉ NOHY - nohy konferenčného stolíka musia byť pevné a odolné, preto sme vybrali fínske borovicové drevo.

Systém tichého zatvárania konferenčného stolíka v obývacej izbe

Konferenčný stolík Belluno Elegante je vyrobený z fínskej borovice. Drevo je natreté teplým odtieňom bielej farby, vďaka čomu stolík opticky presvetľuje miestnosť. Na zabezpečenie čo najpohodlnejšieho používania je zásuvka vybavená bežcami Quadro, známymi aj ako systém tichého zatvárania. Zasúvanie a vysúvanie zásuviek nebolo nikdy také jednoduché a tiché ako teraz.

Aby drevený konferenčný stolík získal svoj individuálny charakter, nohy boli vyrezávané zaujímavým spôsobom. Zbytočne nezaťažujú nábytok. Naopak, sú nespornou ozdobou a zárukou stability. Ozdobné frézovanie bolo použité aj na zásuvke a doske stola. Vďaka tomu je nábytok nadčasový. Zásuvka je navyše zdobená okrúhlymi kovovými úchytkami vo farbe starého striebra. Biely konferenčný stolík Belluno Elegante sa hodí k najnovším trendom interiérového dizajnu.

Vďaka rozmerom 122 x 71 x 48 cm je stôl veľmi dobre umiestnený, ale na doske stola stále zostáva dostatok využiteľného priestoru. Konferenčný stolík z masívneho dreva je ideálny ako praktický doplnok do obývačky alebo domácej knižnice. Bude praktickým a elegantným doplnkom každého interiéru.

Vďaka použitiu prírodných materiálov najvyššej kvality je stôl odolný. Má svoj vlastný jedinečný charakter. Dokonale zapadá do trendu života v harmónii s prírodou. Drevený konferenčný stolík sa dokonale hodí k ostatným kusom nábytku Belluno Elegante, ale môže byť aj kontrastným doplnkom iných kolekcií.

Ako sa starať o nábytok z prírodného dreva

Vďaka použitiu prírodných materiálov podlieha konferenčný stolík z borovicového dreva prirodzenému procesu starnutia dreva. Je natretý ekologickou vodou riediteľnou farbou s 85 % krycou schopnosťou, fixovanou UV svetlom. Vo vnútri je obielený jedným náterom. Pri údržbe bieleho dreveného nábytku je potrebné dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé utierky alebo kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 122 cm
Výška 48 cm
Dĺžka 71 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Hmotnosť 25 kg
Čas montáže 2 osoby 1-2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium