Drevenákrajina.sk

Komoda 4D sklo, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 649,00 € 649.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda 4D z masívu borovice Belluno Elegante

Krásny riad, ktorý je rodinným pokladom? Fotografie z dovolenky s Vašimi blízkymi? Dekoratívne vonné sviečky, drobnosti a spomienkové predmety, ku ktorým máte veľký vzťah. Priestranná a zároveň veľmi elegantná štvordverová komoda Belluno Elegante pojme všetky Vaše poklady.

DREVENÝ TOP - vrchný drevený top komody z borovicového dreva v teplej bielej farbe odkazuje na provensálsky štýl.

TICHÉ ZATVÁRANIE - pre pohodlné používanie sme zaviedli posuvné skrinky Hettich, ktoré zabezpečujú tiché a pohodlné používanie komody.

FRÉZOVANIE - vertikálne frézovanie v sérií Belluno Elegante je ďalším prvkom, ktorý dodáva tejto borovicovej komode eleganciu.

DEKORATÍVNY PODSTAVEC - drevená spodná lišta v borovicovej komode jej dodáva ľahkosť a očarujúci konečný efekt.

Borovicová komoda je vyrobená z fínskej borovice bez chýb a živicových uzlov. Komoda 4D Belluno Elegante bola ošetrená bielou farbou v teplom bielom odtieni RAL 9010. Je to najlepší nábytkový materiál na súčasnom trhu a je uznávaný aj v zahraničí. Drevený nábytok sleduje trend života v harmónii s prírodou a zároveň zaručuje najvyššiu kvalitu spracovania.

Mimoriadny komfort využitia drevenej komody v spálni

V komode 4D boli použité zásuvky Quadro. Používanie zásuviek ešte nikdy nebolo také tiché a príjemné! Vďaka systému tichého zatvárania zásuvky nedrnčia a sú veľmi odolné. Drevená komoda Belluno Elegante ponúka aj veľa úložného priestoru. Okrem dvoch zásuviek sa skladá aj z dvoch párov pevných dvierok. V každom páre sú jedny dvere vyrobené výlučne z fínskej borovice a druhé z dreva a skla. Vytvorí sa tak výstavná plocha odolná voči prachu a nečistotám, kde môžete vystavovať svoje krásne predmety bez toho, aby ste sa museli starať o ich čistenie. Vstavaná skriňa Vám umožní uložiť predmety dennej potreby. Toto usporiadanie je estetické aj praktické. Okrem toho 5 cm hrubá drevená doska vytvára dodatočný priestor.

Okrem dlhej životnosti poskytuje drevená komoda aj estetický zážitok. Vďaka dizajnu charakteristickému pre sériu Belluno Elegante, očarujúcej šambráne a saténovej kovovej rukoväti odtieni staršej striebornej farby je štvordverová komoda mimoriadne príjemná na pohľad.

Starostlivosť o komodu z prírodného borovicového dreva

Pri výbere bieleho provensálskeho nábytku z borovice je dôležité zohľadniť prirodzený proces starnutia. Pri údržbe dreveného nábytku treba dbať na to, aby sa na tento účel nepoužívali hrubé handričky a kuchynské čistiace prostriedky - môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení.

Je natretá ekologickou vodou riediteľnou farbou v teplom bielom odtieni s 85 % krytím a fixované UV svetlom. Vo vnútri sú obielené jedným náterom. Drevený nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Technické údaje

Šírka 167 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 4 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 44 kg
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium