Drevenákrajina.sk

TV stolík, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Malé množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 405,00 € 405.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Televízny stolík z masívu borovice Belluno Elegante

Ste fanúšikom dobrého filmu, hier na veľkom plátne alebo si neviete predstaviť deň bez sledovania obľúbeného seriálu? Chcete sa tiež obklopiť krásnymi predmetmi? Biely TV stolík z kolekcie Belluno Elegante je presne to, čo potrebujete! Okrem jedinečného vzhľadu zaručuje aj solídne spracovanie a pohodlné používanie. Teplá biela farba televízneho stolíka je v súlade s najnovšími trendmi a opticky zväčšuje miestnosť.

DREVO - vrchná doska a celý stôl je vyrobený zo 100 % fínskej borovice a je riadne chránený proti rôznym poškodeniam.

TICHÉ ZATVÁRANIE - dve objemné zásuvky bieleho TV stolíka sú vybavené tichými bežcami Hettich, ktoré zabezpečujú najlepší komfort pri používaní komody.

ORNAMENTÁLNA DOSKA - borovicová doska je prvok, ktorý televízny stolík odľahčuje a neprekrýva interiér.

Drevený TV stolík zo série Belluno Elegante

Drevený TV stolík je vyrobený z masívnej a odolnej fínskej borovice, ktorá zaručuje odolnosť nábytku a zároveň jeho vynikajúcu kvalitu. Jeho prirodzený vzhľad podčiarkuje nielen drevo, ale aj ekologický náter v teplej bielej farbe. Drevo tak môže prirodzene dýchať a starnúť.

Drevený TV stolík je navrhnutý tak, aby čo najlepšie plnil svoje funkcie. V zadnej stene sú otvory na káble, dve zásuvky poskytujú priestor na uloženie drobností alebo zbierky obľúbených filmov a dve otvorené police poskytujú priestor na umiestnenie zariadenia RTV. Televízna komoda môže slúžiť ako kus nábytku pod televízorom alebo mať dekoratívnu funkciu.

Mimoriadny komfort a estetika

Na zabezpečenie najvyššieho štandardu je TV komoda vybavená bežcami Quadro, známymi aj ako systém tichého zatvárania. To zaručuje dlhú životnosť a pohodlné používanie, pretože zásuvky nebúchajú a pohybujú sa veľmi ticho. Koľajničky zásuviek sú výnimočne pevné.

Biely televízny stolík z fínskej borovice zdobí spodná podstava v tvare charakteristickom pre nábytok Belluno Elegante a nádherne vyrezávaná, 5 cm hrubá vrchná doska. Vzor, ktorý na to odkazuje, sa nachádza aj na dvierkach zásuviek. Ozdobné úchyty v striebornej farbe dodávajú televíznemu stolíku jemný elegantný nádych. TV stolík vyzerá skvele v kombinácii s iným nábytkom zo série Belluno Elegante, ale aj ako elegantný doplnok iných kolekcií.

Ako sa starať o nábytok z masívneho dreva

Vzhľadom na použitie prírodných materiálov podlieha TV stolík prirodzenému procesu starnutia dreva a letokruhy a suky sú časom viditeľnejšie. Sú natreté ekologickou vodou riediteľnou farbou s 85 % krycou schopnosťou, fixovanou UV svetlom. Vo vnútri sú bielené jednou vrstvou. Pri údržbe bieleho dreveného nábytku je potrebné dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé utierky alebo kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 111 cm
Výška 53 cm
Hĺbka 53 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Hmotnosť 27 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium