Drevenákrajina.sk

Drevená polica, borovica, farba biela - dub, séria Marone

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 95,20 €

Štandardná cena: 119,00 €

95.20
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 119,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.73333
Dodávateľ: Katmandu
Kód produktu: 2SMAR07

Technické údaje

Šírka 161 cm
Výška 20 cm
Hĺbka 20 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Hmotnosť 10 kg
Čas montáže 1 osoba 0,5-1 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená nástenná polica z masívu borovice Marone

Pri kúpe nábytku málokedy venujeme pozornosť prvkom, ktoré dopĺňajú kompozíciu, čo je nepochybne usporiadanie nábytku v miestnosti. Drevené nástenné police sú tak často prehliadaným prvkom. Práve tie Vám umožnia vyplniť prázdny priestor, napríklad medzi vysokými vitrínami. Umožňujú vystaviť predmety, ktoré sú pre Vás najdôležitejšie a ktoré môžete smelo ukázať.

Práve na nástenných policiach z masívneho dreva môžu mať svoje miesto rodinné fotografie, súčasné aj minulé. Čiernobiele fotografie dokonale zapadajú do rustikálneho štýlu nábytku, ktorým séria Marone bezpochyby je. Kombinácia dreva pokrytého vrstvou bieleho vosku so 75 % krycou schopnosťou a vodného moridla v dubovej farbe na vrchnej doske dokonale zapadá do súčasných trendov v dizajne nábytku. Nemusíte sa tiež obávať, že táto farebná kombinácia vyjde z módy za 10 rokov, pretože ide o klasický štýl, ktorý je v móde už mnoho rokov a nič nenasvedčuje tomu, že by sa stal "zastaraným".

Originálna drevená polica zo série Marone

Drevená polica je celá vyrobená z prírodného masívneho borovicového dreva. Má kvalitné montážne držiaky, takže sa nemusíte obávať, že by ste raz večer počuli buchot police, ktorá by spadla pod nákladom fotorámikov, drobností alebo kvetov. Jemná kresba v kombinácii s jemnou štruktúrou dreva, ktorá vystupuje spod bieleho vosku a moridla na vodnej báze, je výraznou povrchovou úpravou nábytku v rustikálnom štýle. Séria Marone do tohto minimalistického štýlu dokonale zapadá. Vďaka svojim charakteristickým prvkom je séria vhodná aj do provensálskych interiérov. Drevenú policu možno použiť v obývacej izbe, jedálni a spálni. Je to univerzálny prvok, ktorý môže byť vkusným akcentom zdôrazňujúcim Vaše ekologické presvedčenie.

Údržba a starostlivosť o nábytok z borovicového masívu

Pri výbere dreveného nábytku majte na pamäti, že prírodné borovicové drevo podlieha prirodzeným procesom starnutia. Zrno a uzly môžu byť časom viditeľnejšie. Pri starostlivosti o nábytok z borovicového dreva používajte len čistiace prostriedky určené na tento účel. Vyhnite sa hrubým handričkám a čistiacim prostriedkom, ktoré môžu poškodiť alebo zmeniť farbu štruktúry nábytku. Okrem toho sa neodporúča umiestňovať nábytok v tesnej blízkosti vykurovacích zariadení a inštalácií alebo v priamom UV svetle. Vzhľadom na použitie prírodného dreva podlieha nábytok procesom starnutia. Časom sa uzly môžu stať viditeľnejšími a zmeniť farbu.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium