Drevenákrajina.sk

Vitrína úzká sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 479,20 €

Štandardná cena: 599,00 €

479.20
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 599,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 4.99
Dodávateľ: Marone
Kód produktu: 2SMAR01

Technické údaje

Šírka 79 cm
Výška 214 cm
Hĺbka 42 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Rukoväť Drevená
Pojazd zásuvky Kolieskový
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 1 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 49 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Úzka drevená vitrína s presklením z masívu borovice Marone

Úzka drevená vitrína so sklom Marone je výrobok vyrobená z masívnej borovice. Potvrdzuje to krásne zrnenie viditeľné na jeho povrchu. Korpus vitríny je potiahnutý bielym voskom - ochrannou vrstvou, ktorá dodáva nábytku zamatový vzhľad. Kombinácia bielej farby a prírodnej farby dubového dreva bude užitočná pre tých, ktorí hľadajú nádych modernosti v klasickom nábytku. Vrchná časť drevenej vitríny Marone má povrchovú úpravu vo farbe moreného duba. Úzka drevená vitrína pozostáva zo štyroch políc za sklom a dvoch výsuvných zásuviek na valčekových jazdcoch. Presklenie drevenej vitríny je ukončené charakteristickým rustikálnym krížom a jej interiér má možnosť osvetlenia.

Drevená vitrína z masívneho dreva, ktorá sa hodí všade

Máte veľkú zbierku kníh, ktoré chcete vystaviť, ale zároveň sa Vám nechce z času na čas na ne utierať prach? Drevená vitrína z borovicového dreva je dokonalým riešením tohto problému. Vďaka štyrom policiam za sklom si môžete byť istí, že Vaša zbierka bude viditeľná a zároveň chránená pred znečistením. Priestranné police pojmú nielen knihy, ale aj väčšie albumy a iné predmety. Možnosť osvetlenia vitríny zvnútra dáva tomuto kusu nábytku ďalšie výhody - krásne zvýrazní interiér Vašej vitríny a dodá celému interiéru jedinečný šarm. Charakteristický kríž na zasklení je výrazným rustikálnym prvkom. Do ďalších dvoch zásuviek, ktoré sa nachádzajú v spodnej časti nábytku, možno vďaka ich veľkosti uložiť CD, filmy, hry a mnoho ďalšieho.

Starostlivosť a údržba nábytku z prírodného dreva

Upozorňujeme, že prírodné drevo podlieha starnutiu. Ak sa rozhodnete kúpiť nábytok z masívneho dreva, oplatí sa venovať osobitnú pozornosť jeho ošetrovaniu. Na tento účel používajte výrobky určené len na starostlivosť o prírodné drevo a mäkké textílie. Silné čistiace prostriedky môžu spôsobiť zmenu farby povrchu nábytku. Nadmerná blízkosť vykurovacieho systému alebo priame vystavenie UV žiareniu môže mať tiež negatívny vplyv na vzhľad nábytku. Drevený nábytok Vám bude dodaný v balíkoch s návodom a prvkami na vlastnú montáž. Vzhľadom na použitie prírodného dreva podlieha nábytok procesom starnutia. Po určitom čase môžu byť uzlíky viditeľnejšie a zmeniť farbu.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium