Drevenákrajina.sk

Stolička, borovica, farba biela - dub, séria Marone

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 119,00 € 119.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená stolička z masívu borovice so sedadlom vo farbe dubu Marone

Jedálenská stolička zo série Marone je dokonalým riešením pre Tých, ktorí chcú spojiť pohodlie s krásnym a estetickým spracovaním. Vďaka svojim univerzálnym rozmerom sa drevená stolička hodí k stolu aj písaciemu stolu zo série Marone. Ide o nábytok vyrobený výlučne z masívneho borovicového dreva, navyše chránený ochrannou vrstvou bieleho vosku, ktorý mu dodáva príjemnú štruktúru na dotyk. Vďaka 85 % pokrytiu sú viditeľné letokruhy a suky, ktoré vytvárajú prirodzenú štruktúru dreva. Sedadlo stoličky je vyrobené z masívneho borovicového dreva, ktoré je natreté lazúrou vo farbe dubu. Pevná konštrukcia a správna montáž sú zárukou dlhoročného používania. Nemohli sme prehliadnuť prvok, ktorý zjednocuje celú sériu borovicového nábytku Marone. Je to charakteristické X, ktoré odkazuje na rustikálny štýl nábytku spred rokov. Dokonale zapadá do súčasných trendov a spája nádych modernosti s túžbou po minulosti.

Pohodlie sedenia a dizajn jedálenskej stoličky

Nábytok, ako je borovicová drevená stolička Marone s dreveným sedadlom, je dobrou investíciou, ktorá v budúcnosti nepochybne prinesie ovocie. Pri správnej starostlivosti môže drevený nábytok vrátiť svoj pozoruhodný vzhľad na mnoho rokov. Spolu so stolom Marone tvoria drevené stoličky harmonickú kompozíciu, ktorá zdôrazňuje majiteľov štýl a jeho starostlivosť o prírodné prostredie. Práve správne zvolený minimalistický nábytok je charakteristickým znakom súčasného domova a moderných interiérov. Doplnky zladené s nábytkom sú znakom toho, že poznáme pojmy ako dizajn a móda, ktoré sa netýkajú len oblečenia. V nábytkárskom priemysle však existujú trendy, ktoré nezaniknú, nemenia sa z roka na rok. Medzi tieto štýly patrí rustikálny, provensálsky, minimalistický alebo loftový štýl. Ide o štýly, ktoré vznikli pred rokmi a stále sú veľmi obľúbené medzi dizajnérmi a architektmi, ako aj používateľmi.

Na čo si dávať pozor pri starostlivosti o drevo

Drevená jedálenská stolička je vyrobená z prírodného borovicového dreva. Aby ste sa z nej mohli tešiť dlhé roky, je dôležité nezabúdať na starostlivosť o ňu. Nevystavujte ich priamemu UV žiareniu ani ich neumiestňujte do blízkosti vykurovacích zariadení. Venujte pozornosť len výrobkom určeným na voskovaný drevený nábytok a vyhnite sa hrubým handričkám alebo čistiacim prostriedkom, ktoré by mohli spôsobiť zmenu farby alebo poškodenie povrchu nábytku. Drevený nábytok podlieha prirodzenému procesu starnutia, napríklad sa na ňom časom objavia letokruhy a suky. Nábytok sa k Vám dodáva v balíkoch alebo na palete. Vzhľadom na použitie prírodného dreva podlieha nábytok procesom starnutia. Časom sa uzly môžu stať viditeľnejšími a zmeniť farbu.

Technické údaje

Šírka 43 cm
Výška 91 cm
Hĺbka 49 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Hmotnosť 9 kg
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium