Drevenákrajina.sk

Konferenčný stolík, borovica, farba biela - dub, séria Marone

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 445,00 € 445.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Marone
Kód produktu: 2SMAR16

Technické údaje

Šírka 110 cm
Výška 45 cm
Dĺžka 75 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 28 kg
Čas montáže 2 osoby 1-2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevený konferenčný stolík z masívu borovice Marone

Konferenčný stolík, okolo ktorého sa celý deň a niekedy aj celú noc točí život. Nehľadajte ďalej, konferenčný stolík Marone z borovicového dreva v bielej a dubovej farbe je dokonalým doplnkom do Vašej obývačky.

Borovicový konferenčný stolík zo série Marone je dokonalým riešením pre tých, ktorí chcú spojiť neuveriteľnú estetiku s pevnosťou každodenného nábytku. Ak nemáte kam odložiť diaľkový ovládač k televízoru, obľúbenú knihu alebo len kávu a koláč, keď Vás navštívia priatelia, veľký konferenčný stolík bude pre Vás to pravé. Vďaka praktickej poličke nájdu časopisy, podložky na konzolu alebo knihy pri čítaní konečne svoje miesto.

Ideálny konferenčný stolík do obývačky

Hrubá vrchná doska z borovicového dreva vo farbe dubu je potiahnutá ochrannou vrstvou moridla na vodnej báze. Všetky biele prvky stolíka sú pokryté bielym voskom. Drevo použité na výrobu nábytku zo série Marone je vysokokvalitné borovicové drevo spájané klinovou technológiou (mikrokliny). Zbavíte sa tak prvkov, ktoré by mohli spôsobiť deformáciu alebo praskanie dreva. Vďaka minimalistickému charakteru nábytku dokonale zapadá do provensálskych a rustikálnych interiérov. Výber nábytku zo série Marone je skvelým nápadom na zariadenie bytu, či už má 50 alebo 500 metrov štvorcových.

Ako sa správne starať o drevený nábytok

Nábytok sa posiela v balíkoch na vlastnú montáž. Balenia sú počas prepravy riadne chránené a vystužené. Drevený nábytok podlieha prirodzenému starnutiu. Postupom času sa môže zviditeľniť štruktúra, suky a kresba dreva. Drevený nábytok by nemal byť vystavený priamemu UV žiareniu ani vykurovacím zariadeniam. Na starostlivosť o nábytok používajte len vhodné ošetrovacie prostriedky a vyhýbajte sa hrubým handričkám alebo utierkam, ktoré by mohli spôsobiť trvalé poškodenie povrchu. Vzhľadom na použitie prírodného dreva podlieha nábytok procesom starnutia. Uzly môžu byť časom viditeľnejšie a meniť farbu.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium