Drevenákrajina.sk

Komoda 2.4, borovica, farba biela - dub, séria Marone

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 779,00 € 779.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda 2.4 z masívu borovice Marone

Kombinácia kvality a veľkej funkčnosti je niečo, čo charakterizuje náš produkt, komodu 2.4 z masívneho dreva Marone. Komoda z masívneho borovicového dreva bola natretá bielym voskom, ktorý má kryciu schopnosť 85 %. Vďaka tejto úprave je povrch nábytku chránený ochrannou vrstvou, ktorá zvýrazňuje krásny vzhľad dreva. Ďalšou výhodou je, že charakteristický vzor dreveného nábytku je viditeľný voľným okom. Vrchná časť drevenej komody je povrchovo upravená ekologickým moridlom a kombinácia bielej farby s prírodnou farbou dreva v odtieni duba nepochybne osloví tých, ktorí hľadajú niečo originálne a zároveň klasické. Priestranné zásuvky sa vysúvajú na valčekových jazdcoch.

Priestranná drevená komoda do obývačky

Hľadáte nábytok, ktorý pojme veľa vecí, ale sám o sebe vyzerá krehko? Ideálnou voľbou môže byť drevená komoda so zásuvkami a dvierkami. Bez otvorených políc a zasklenia si môžete byť istí, že o predmetoch vo vnútri budete vedieť len Vy. Náš výrobok je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí si potrpia na poriadok vo svojom priestore, pretože doň môžete uložiť všetky nepotrebné veci - od príležitostného riadu, sladkostí a alkoholu až po stolové hry. Je to mimoriadne praktický kus nábytku, ktorý pozostáva z dvoch priestranných zásuviek a štyroch skriniek rôznych veľkostí. Dvierka drevenej borovicovej komody boli starostlivo vyfrézované a na vonkajších dvierkach je z oboch strán jemná rustikálna úprava (kríž). Vzhľadom na použitie prírodného borovicového dreva podlieha nábytok procesom starnutia. Uzly môžu byť časom viditeľnejšie a meniť farbu.

Vhodná starostlivosť o nábytok z masívneho borovicového dreva

Pri výbere nábytku z bielej borovice berte do úvahy prirodzený proces starnutia dreva a skutočnosť, že suky a uzly sa časom stávajú viditeľnejšími. Pri starostlivosti o drevený nábytok rozhodne neodporúčame používať hrubé handry a rozhodne by ste sa mali vyhnúť používaniu silných čistiacich prostriedkov, ktoré môžu vážne poškodiť alebo úplne zmeniť farbu povrchu. Najlepším riešením je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 209 cm
Výška 88 cm
Hĺbka 42 cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Rukoväť Drevená
Pojazd zásuvky Kolieskový
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 4 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 58 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium